You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

PERI filiāle Latvijā

Jūs interesē papildus informācija par PERI veidņu sistēmām, saplāksni, servisu?

Plānojiet celtniecības objektu, kur nepieciešama monolītā betonēšana?

Esam ieinteresēti nodrošināt profesionālu tehnisko atbalstu Jūsu projekta veiksmīgai realizācijai.

Lūdzam sazināties ar mums, nosūtot ziņu: info@peri-latvija.lv vai zvanot: +371 67134111

Projektu vadītāji

Didzis Malkausis

Veidņu nodaļas vadītājs

Tālr. 29337714, 67134111

e-pasts: didzis.malkausis@peri-latvija.lv


Ingars Punculis

Projektu vadītājs

Tālr. 26421254, 67134111

e-pasts: ingars.punculis@peri-latvija.lv

Artjoms Ivanovs

Projektu vadītājs

Tālr. 29179332, 67134111

e-pasts: artjoms.ivanovs@peri-latvija.lv


Ingus Žukovs

Projektu vadītājs

Tālr. 28694534, 67134111

e-pasts: ingus.zukovs@peri-latvija.lv

Māris Bērziņš

Projektu vadītājs

Tālr. 29376202, 67134111

e-pasts: maris.berzins@peri-latvija.lv


Māris Zamaičs

Projektu vadītājs

Tālr. 26382292, 67134111

e-pasts: maris.zamaics@peri-latvija.lv

Noliktava, transporta nodaļa

Kaspars Kravčuks

Noliktavas un loģistikas direktors

Tālr. 29174499, 67134111

e-pasts: kaspars.kravcuks@peri-latvija.lv

Jānis Želinskis

Transporta nodaļas vadītājs

Tālr. 28655053, 67134111

e-pasts: janis.zelinskis@peri-latvija.lv

Guntis Irbe

Materiālu atgriešanas nodaļas vadītājs

Tālr. 28655052, 67134111

e-pasts: guntis.irbe@peri-latvija.lv

Grāmatvedība

Anna Haļčicka

Galvenā grāmatvede

Tālr. 67134111

e-pasts: anna.halcicka@peri-latvija.lv

Baiba Orga

Debitoru menedžere

Tālr. 67134111

e-pasts: baiba.orga@peri-latvija.lv

Alise Alksne

Grāmatvede

Tālr.67134111

e-pasts: alise.alksne@peri-latvija.lv

Mūsu rekvizīti

PERI SIA

Rudeņi 6, Salaspils pag., Salaspils nov., LV-2118

Reģ. Nr. 40003630341

PVN reģ.Nr. LV40003630341

SEB Banka AS, LV27UNLA0055000516138

Tālr.: 67134111

Email: info@peri-latvija.lv

Valdes loceklis Egīls Misāns

 

Saraksts Karte

Latvija

PERI SIA

Rudeņi - 6

Salaspils novads

Latvija

LV 2118