You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Katrīnas ielā

Informācija par projektu

Atrašanās vieta: Riga, Latvija

Monolītā pamatu plātne

Monolitās pagrabstāva sienas, h=2,70m

Sienas, lifta šahtas, starpstāvu pārsegums, kolonnas

 

Prasības

Betonēšana ziemas apstākļos

Klients

SIA WP CONSTRUCTION

Klienta ieguvumi

Neskatoties uz faktu, ka betonēšanas darbi tika veikti ziemas mēnešos, objekta celtnieki – SIA WP CONSTRUCTION var būt lepni ar paveikto. Darbs paveikts kvalitatīvi un sākotnēji plānotos termiņus izdevies apsteigt pat par 7 nedēļām.

Ivars Kļavinskis
valdes loceklis

Šis objekts lieliski pierāda, ka profesionāls komandas darbs un uzticami sadarbības partneri - piegādātāji ļauj izvirzīt izaicinošus mērķus un tos ne tikai sasniegt, bet ievērojami pārsniegt. Objekta monolītā karkasa betonēšanu paveicām 7 nedēļas ātrāk kā bijām plānojuši, neskatoties uz ziemas sezonu un citiem apstākļiem.

Sergejs Jerohins
projektu vadītājs

Ar SIA PERI es strādāju jau sen, šajā laikā ir realizēti daudzi projekti un šis objekts nav izņēmums. Kā vienmēr, SIA PERI piedāvātie risinājumi ļauj realizēt projektu ātri un precīzi. Īpaši vēlos atzīmēt SIA PERI darbiniekus - tā ir augsta līmeņa profesionāļu komanda, kura spēj risināt jautājumus nekavējoties. Pateicoties SIA PERI risinājumiem, mums izdevās pabeigt betonēšanas darbus ievērojami ātrāk.

Stepans Žabins
būvdarbu vadītājs

Nodrošinot veidņu piegādes, PERI vienmēr sadzirdēja pasūtītāja vēlmes un tās arī īstenoja. Objektā tika piegādāti precīzi nokomplektēti un efektīvi pielietojami veidņu risinājumi.

PERI risinājumi

Objektā izmantoti Latvijā visplašāk pielietotie veidņu risinājumi - DOMINO vieglo veidņu paneļi pamata plātnes betonēšanai, pagrabstāva sienas 4 ciklos iebetonētas ar 2.70 m augstiem TRIO veidņiem.

Sekojošo tipveida stāvu sienas tika betonētas pielietojot TRIO sistēmu, RAPID kolonnu veidņi izmantoti kolonnām, savukārt monolīto starpstāvu pārsegumu celtnieki iebetonēja vienā ciklā , risinājumam izmantojot MULTIFLEX pārsegumu veidņu sistēmu, kurā tika ieklāts Ķīnā ražotais mīkstkoka laminētais saplāksnis. 21 mm biezā saplākšņa piegādi nodrošināja PERI.